1 Şubat 2013 Cuma

ABONE HİLESİ

Facebook en son bilinen rakamlara göre 1 Milyar’a yakın üyesi ile dünyada ilk sıralarda olan sosyal paylaşım sitesi. Son açıklanan rakamlara göre insanlar google‘dan sonra en çok facebook‘a giriş yapıyormuş. Hal böyle olunca insanlar artık gerçek hayattansa bu tip sosyal ağlarda sosyalleşmeyi tercih ediyorlar. Bunun en kolay yolu arkadaş olarak ekleme ya da abonelik ile oluyor. Peki nedir bu abonelik? Bugün bunun cevabını arayacağız birlikte.
Abone Ol Nedir? Ne İşe Yarar?
Abonelik bir kişinin facebook üzerinde paylaşmış olduğu ya da yaptığı herhangi bir olayının sizin anasayfanızda gözükmesidir. Yani kısacası arkadaş olduğunuz ya da abonesi olmayı tercih ettiğiniz kişilerin facebookta yaptığı işlemlerden haberdar olmanızı sağlayan bir sistem olduğunu söyleyebiliriz. Bir kişinin abonesi olmak için öncelikle o kişinin, aboneleri olmasına izin vermiş olması sonrasında ise sizin onun profilindeki abone ol kısmını tıklamanız gerekmektedir.
Abone Kasma
Abone kasma evet biraz amiyane bir tabir olabilir ancak halk arasında bilinen adı gerçekten bu. Anlam olarak abonenizin arttırılması diyebiliriz. Abone kasma olayı bir gösteriş örneği olarak karşımıza çıkmakta. 
Dünyanın her ülkesinden üyesi olan Facebook’ta daha fazla aboneye sahip olanın daha saygıdeğer bir kişi gibi gösterilmesi ile böyle bir tabir ortaya çıkmıştır. Bu sosyal ağa üye yurdum gençlerinin yeni favorisi bu. Bizde bugün abone sayısı nasıl arttırılır onu göreceğiz. Özellikle abone arttırma hilesinasıl çalışır nasıl yapılır onun üzerinde duracağız.

1 yorum:

  1. Kardeş 24 Saat İçinde Dediniz Hani 2 qün oldu yaaa :(

    YanıtlaSil